با تنها ترین ها

به سایتم هم سربزنین خوشحال می شم http://sitehelp.vcp.ir

دانلود رایگان فیلم ایرانی گیرنده با لینک مستقیم
نویسنده : مهدی بهرامی - ساعت ٢:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٢/٤
 

دانلود رایگان فیلم بسیار زیبای و ایرانی گیرنده با لینک مستقیم 

نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان : مهرداد غفار زاده | ژانر : اجتماعی

مدت زمان : ۹۰ دقیقه | فرمت : MP4 | حجم :  ۳۴۷ مگابایت

خلاصه استان :

  قرار است رئیس جمهور از شهری کوچک (جاروف) که مشخص نیست در کجای ایران قرار دارد، بازدید کند. به این علت اکثر مردم شهر شروع به نوشتن نامه برای رئیس جمهور میکنند و مشکلات خود را در نامه توضیح میدهند. داستان از جایی شروع میشود که هیئت دولت و مقامات پس از بازدید از شهر میروند و یک محموله نامه پس از رفتن رئیس جمهور و همراهانش به فرمانداری میرسد و چون قرار است رئیس جمهور در همان روز از طریق فرودگاه به تهران باز گردد نامه ها باید هر چه سریعتر به دست رئیس جمهور برسد. حاج صمد(سعید راد) راننده محلی، طی اتفاقی مأمور انجام این کار می‌شود. در این بین شخص با نفوذی بعلت اینکه منافع شخصیش با رسیدن نامه ها به دست رئیس جمهور در معرض خطر قرار میگیرد برای رسیدن نامه ها مانع تراشی میکند …..

بازیگران :

سعید راد ، محمدرضا شریفی‌نیا، سیامک اطلسی ، پردیس افکاری ، میرطاهر مظلومی ف باقر صحرارودی ، چکامه چمن‌ماه ، نیما شاهرخ شاهی ، محمدرضا غفاری ، رضا آحادی ، افسانه ناصری ، علی محمدی ، سعید هاشمی ، بابک حبیبی فر ، مینا وحید ، سعید جلالی ، حمید نیری

راهنمای دانلود:

پس از ورود به لینک دانلود، روی دکمه Free Download کلیک کرده و سپس دکمه Create Download Link را بزنید تا لینک مستقیم برای شما آماده گردد.